• НАШЕ МЕНЮ

  ТАНДИР - ЦЕ СМАЧНО

 • НАШЕ МЕНЮ

  ТАНДИР - ЦЕ СМАЧНО

 • НАШЕ МЕНЮ

  ТАНДИР - ЦЕ СМАЧНО

 • НАШЕ МЕНЮ

  ТАНДИР - ЦЕ СМАЧНО

 • НАШЕ МЕНЮ

  ТАНДИР - ЦЕ СМАЧНО

Банкети у Тандирі

Затишна територія ресторану Тандир зручно облаштована для проведення заходів – банкету, корпоративу, Дня народження або весілля. Приміщення ресторану органічно поєднано з терасою та оточене низкою живописних двориків із заростями зелені.
Основний зал на 150 персон має дуже урочистий вигляд завдяки витонченому європейському інтер’єру, дизайнерському озелененню та високій склепінчастій стелі. Прозорі перегородки з рослинами легко зонують приміщення та, за бажанням, роблять його невимушено затишним. Продумане освітлення залу вигідно підкреслює інтерєр та додає залу святкового, престижного вигляду.

Крита літня тераса ресторану вміщує до 150 осіб та може стати чудовим майданчиком для танців або розваг ваших гостей. Особливо пасують терасі весільні альтанки та романтичний квітковий дизайн.
Окрім великого банкетного залу, в Тандирі є приміщення для застілля на 40 осіб. Також, для камерного святкування, є окремий зал на 10 осіб, де можна відзначити тихе сімейне свято або невеличкий корпоратив.
Плануючи захід, сміливо запрошуйте гостей з дітками, адже у Тандирі є окремий простір для малечі – ресторан Тандирчик, де працюють дбайливі няні та аніматори.

Кухня ресторану заслуговує на найвищу оцінку та вабить розмаїттям. Основа меню – страви кавказької та східної кухні, з якими гармонійно співіснують вишукані європейські страви. Візитна картка ресторану – особливе соковите м’ясо з тандиру. Для гурманів є пропозиції з трюфелем та інжиром, лісовими грибами та екзотичними морепродуктами. Палітра страв доповнюється широкою винною картою, тож на вашому святі будуть дійсно багаті столи, накриті за усіма правилами кавказької гостинності, але у витонченому європейському інтер’єрі.
Професійність та тактовність персоналу запорука того, що ваше свято пройде як по нотах – без непорозумінь та неприємностей. Й залишить по собі тільки приємні спогади та безліч чудових, живописних фотознімків.