ДАВАЙТЕ ДІЗНАЄМОСЯ ПРО М'ЯСО ВСЕ! НАМ Є ЩО ВАМ РОЗПОВІСТИ, ТОМУ ЩО ВЕСЬ ШЛЯХ СТЕЙКА, ПОЧИНАЮЧИ З ВІДГОДІВЛИ БИЧКІВ І ЗАКІНЧУЮЧИ ПРИЛАВКОМ TANDYR Meat Factory — У НАС ПІД КОНТРОЛЕМ.

Стейк з мармурової яловичини - це справжнє мистецтво.

Як предмет мистецтва проходить шлях від натхнення до результату, так і справжній стейк - це довгий і кропіткий процес.

Хорошу яловичину отримати не так просто, правильна відгодівля і утримання худоби в хороших умовах - це тільки початок, який дає відомий мармуровий візерунок.
Яловичина стає "мармуровою" завдяки тонким жировим прошаркам в м'язовій тканині, що нагадує малюнок на мармуровому камені.
Жирові прошарки в м'ясі тануть в процесі приготування, надаючи стейкам ніжність і аромат.
З появою можливості досягти підвищеної мармуровості м'яса, з'явилася і система її градації.
Володарями трьох вищих категорій мармуровості є стейки Prime, Choice, Select.

Яловичина PRIME має вищий грейд мармуровості і вважається ексклюзивною. За середньою статистикою, лише 10% від стада дає м'ясо на стейки категорії Prime. Таку яловичину найпростіше знайти в першокласних стейк-хаусах. Відруби та стейки Prime ідеальні для приготування на грилі і сковороді.
Яловичина CHOICE має менш високий грейд мармуровості, хоча теж вважається досить ніжною і соковитою. М'ясо зі спинного і поперекового відрубів підходить для стейків найкраще.
Істотну частку смаку дає і дозрівання. Це спеціальна технологія витримки яловичини, яка дозволяє зробити чудове м'ясо ще кращим, ніжнішим та ароматнішим. Для цього відруб поміщують в спеціальні охолоджувальні камери, де підтримується певний рівень температури, вологості, а також необхідна циркуляція повітряного потоку.

Ми дотримуємося всіх правил і пропонуємо Вам стейки преміум класу, які Ви вже можете спробувати в нашому ресторані або замовити в свіжому вигляді з доставкою додому.

М'ясна лавка TANDYR Meat Factory доставляє стейки з мармурової яловичини по всій території Кончі-Заспи. Ми пишаємося своєю пропозицією, співвідношенням преміальної якості та демократичних цін. І ми завжди будемо раді відповісти на Ваші запитання щодо асортименту стейків, умов замовлення або доставки.