Казкове задоволення - банкет в «Тандирі»!

Особливі події вимагають особливих місць. Заміський ресторанний комплекс «Тандир» надає все необхідне для справді казкового свята – чи то банкет на честь дня народження, чи весілля або інший захід.

На гостей чекають два просторих зали: Парадний зал, до якого приєднана веранда, вміщує до 200 чоловік, і є ідеальним для великого прийому, на якому гості зможуть насолоджуватися затишним теплом великого каміна або прохолодою веранди на внутрішньому дворику з фігурним фонтаном. Для більш камерних подій є малий зал на 30 осіб – затишний по-домашньому.

Зали обладнані всім необхідним для проведення музичних вечірок, і наш персонал буде радий допомогти створити ту атмосферу, яка потрібна для найкращого свята – ми прикрасимо інтер'єр кульками та квітами та підкажемо оптимальну розстановку столів.

Меню ресторану «Тандир» традиційно пропонує широкий вибір страв східної кухні і Кавказу, але ми завжди готові піти назустріч побажанням наших дорогих гостей і приготувати щось особливе, чого немає в стандартному меню.

Подача страв на банкеті – це окреме задоволення. На очах у здивованих гостей наш Шеф-кухар вправно проводить купаж туші барана, індички або качки з яблуками перетворюючи весь процес в яскраве шоу.

Для юних гостей в ресторані є спеціально обладнаний дитячий зал, в якому знаходиться ігрова кімната та кулінарна школа-ресторан «Тандирчик». Діти можуть приміряти на себе кухарський ковпак і фартух офіціанта, а можуть грати в сотні розвиваючих ігор із нашими аніматорами. У теплий сезон ми відкриваємо майданчик на свіжому повітрі, де малюки можуть не тільки грати і кататися на гойдалках, але й вчитися готувати під наглядом нашого персоналу на справжній літній кухні з мангалом і холодильником.

Наша команда буде рада зробити ваш день незабутнім від початку до кінця, не упустить жодної дрібниці: професійний сервіс, оперативна допомога і чудова кухня – наші безумовно сильні сторони. Наприкінці кінці вечора наші гості отримують приємні маленькі подарунки – на згадку, щоб не забути повернутися ще багато разів за казковими враженнями.

Назад