01 12
2017

Дитяча програма грудня!

Завжди приємно спостерігати, як наші дітки роблять щось своїми руками. Цей процес позитивно впливає на їх розвиток, вчить турботі, уважності і креативності.

Тандирчик любить наших діток і підготував для них насичену, веселу і смачну програму на грудень. Малюки будуть пекти шарлотку, хачапурі, круасани, готувати піцу. А своїми ручками виготовлятимуть новорічні іграшки, магніти та багато іншого. Всі ці веселощі створено за допомогою наших аніматорів. Ви будете спокійно відпочивати, знаючи, що найдорожчий малюк задоволений.

Майстер-класи проходять щодня, з 14:00 до 21:00. Беріть діток, гарний настрій і, гарантуємо, дітки захочуть до нас знову!

Дізнатись більше
29 10
2017

Моторошно веселий Хелловін у Тандирі

У неділю, 29 жовтня, в Тандирі по-сімейному голосно відшуміла вечірка з нагоди страшного свята Хелловін. Незважаючи на те, що компанія зібралася велика - близько півсотні дітей різного віку з батьками, весело і смачно було всім. Хуліганили та відривалися з Харлі Квін і Джокером, пригощалися моторошними солодощами, жартували і бешкетували на цілий рік вперед!
Так, ми вміємо влаштовувати свята, які приємно згадувати!

Дізнатись більше
15 10
2017

"Бургер Паті" в "Тандирчику"!

У неділю, 15 жовтня, в "Тандирчіку" "Бургер-паті": готуємо величезні бургери, влаштовуємо бої картоплею фрі, полюємо за хот-догами і приборкуємо гігантську моркву! Стартуємо о 16:00, не спізнюйся!
Реєструйся за телефоном: (044) 520 87 70; (067) 538 32 19.
Приїжджай веселитися: Козин, вул. Київська 11д, Ресторан Тандир

Дізнатись більше