У передмісті Києва, в зеленій зоні Конча-Заспи, знаходиться територія традицій та затишку – ресторан Тандир. Мальовниче місце посеред лісу, для вашого відпочинку. Насолодіться стравами традиційної кавказької та української кухні, знайомтесь з особливими винами за 15 хвилин від Києва.

Поставки охолодженого м’яса з Америки і Японії

Головним достоїнством ресторану по праву вважається асортимент м’яса – до Вашої уваги ціла Meet Factory з описом кращого м’яса з різних куточків світу, яке шеф ресторану відбирає особисто і творить з нього незвичайні смакові поєднання і кращі за якістю і рівнем задоволення страви.

Територія для ваших урочистих заходів

Ресторан Тандир – ідеальне місце для проведення урочистих заходів, банкетів, та весільних церемоній. На території закладу є безліч залів та велика тераса, аби всі ваші свята пройшли бездоганно.
Безумовно, ресторан не буде таким унікальним без своєї кухні. У закладі є піч тандир, розташована посередині критої тераси. В основі меню традиційні страви кавказької, узбецької та української кухні, а також є розділ з популярними європейськими стравами. Не менш цікаве і красиве явище – шоу-подачі страв від шеф-кухаря ресторану. Ідеальний смак буде народжуватися прямо на ваших очах – і від цього стає ще смачніше.

Відпочинок всією сім’єю

Спеціально для маленьких гостей передбачені ігрові майданчики з гойдалками та гірками і окрема кімната-кухня, де ваші малюки зможуть спробувати самостійно приготувати страви, а головне – це веселий і захоплюючий процес. На вихідних для дітей організують квести, майстер-класи та розваги з аніматорами, нудно тут не буде ніколи. ТАНДИР це ідеальне місце для душевного відпочинку всією сім’єю. Це куточок, в який ви можете приїхати на вихідні, організувати своє важлива подія або просто заїхати на вечерю чи обід, щоб насолодитися чудовим смаком страв.