Ресторан для конференції

ТАНДИР під Києвом

Конференція – важливий захід, який дозволяє зібрати для обміну досвідом представників ділового світу, певну групу фахівців або співтовариство. Організацією займається виділений фахівець або власник бізнесу, якому належить знайти потрібний заміський ресторан під Києвом. Це ідеальне місце для проведення семінарів, конференцій. На учасників чекають просторий конференц-зал ресторану, затишна атмосфера, мальовничі краєвиди заміської природи.

Особливості ресторану для конференцій

Ресторан для конференцій під Києвом дозволяє організувати планові та термінові зустрічі. Це дозволить сформувати позитивний образ в діловому світі, привернути увагу нових партнерів, потенційних замовників і клієнтів. Такий формат заходів часто стає корисним і ефективним інструментом маркетингу. Саме тому ресторан для конференцій вибирають особливо ретельно. Для зустрічі, організації круглого столу, семінарів, тренінгів, виступів і презентацій підходить ТАНДИР, який розташований в с. Козин по Старообухівській трасі.

Гарний район Конча-Заспи вибирають для проведення урочистостей, важливих заходів. Організатори часто проводять тут конференції і банкети в ресторані:

 • Закриті альтанки, розраховані на 20 осіб;
 • Один з трьох залів для банкету.

На неформальні зустрічі гості можуть приїжджати з дітьми. Для них відкрита велика дитяча кімната. Щоб маленькі гості веселилися, не нудьгували, розроблені розважальні програми. З дітьми працюють досвідчені аніматори, тому вони завжди при справі і під наглядом.

Ресторан для конференций

Проведення конференцій в ресторані

Відповідати за проведення презентацій в ресторані можуть організатори, а кухню і обслуговування ми беремо на себе. При організації конференції потрібно пройти наступні важливі етапи:

 • Вибрати відповідний зал для розміщення учасників;
 • Затвердити меню з урахуванням вимог і побажань замовника (в тому числі і щодо вартості);
 • Зайнятися пошуком комфортабельного транспорту для перевезення учасників;
 • Підбирати і встановити відповідне обладнання;
 • Вирішити інші технічні задачі, обговорити ціну послуг;
 • Організувати дозвілля.

Учасники зможуть провести час з користю – обговорити ділові питання, виступити і провести презентацію, розслабитися в приємній атмосфері. Цьому сприяє професіоналізм обслуговуючого персоналу, гарний інтер’єр, в якому гармонійно поєднуються метал і світле дерево.

Банкетне меню на конференцію

Сучасний ресторан для презентацій, виїзних семінарів, тренінгів дозволяє вибрати меню для зустрічі. В ТАНДИР гостям пропонують:

 • Бездоганно приготоване м’ясо з Америки і Японії;
 • Близько 20 видів сирів від кращих світових виробників;
 • Велику винну карту – до 150 напоїв з усього світу.

Шеф-кухарі зможуть здивувати приголомшливим смаком вишуканих і традиційних страв. Адміністрація зробить все можливе, щоб ділова зустріч пройшла бездоганно.

Проведення конференцій в ресторані – це комплексна робота, яка вимагає максимального професіоналізму організаторів та обслуговуючого персоналу . Вибрати зал для зустрічі можна за адресою: с. Козин, вул. Київська, 11Д, район Конча-Заспи (Старообухівска траса).