Банкет на 40 чоловік

TANDYR Meat Factory під Києвом

Банкет може проводитися з будь-якої урочистої нагоди, будь то ювілей або новорічний корпоратив. Щоб свято пройшло вдало, залишло про себе радісні, світлі спогади, продумати його організацію потрібно заздалегідь. Пам’ятати слід про меню, місце проведення, його локації, сценарії. Тому банкет в ресторані — оптимальне рішення, яке дасть вам можливість підготувати захід за допомогою справжніх професіоналів ресторанного бізнесу.

Як правильно організувати банкет на 40 чоловік

Правильний вибір місця проведення банкету для 40 осіб — вже половина успіху. Тому важливо приділити пошуку закладу належну увагу. Параметри вибору наступні:

  1. Місце повинне мати просторий зал, де гості зможуть комфортно розташуватися і, якщо це дозволяє формат заходу, потанцювати/взяти участь в конкурсах і т.п.;
  2. Адміністрація закладу повинна пропонувати різні типи обслуговування, в тому числі повне, якщо справа стосується такого важливого свята, як весілля;
  3. Уточніть, чи зможе вибрана вами організація приготувати необхідний перелік страв, закусок, напоїв. Як правило, це холодні/гарячі закуски, другі гарячі страви, десерти, фрукти, вода, соки. Алкогольні напої розраховуються, виходячи не тільки з кількості гостей, а й зі співвідношення запрошених чоловіків і жінок.

До уваги слід прийняти інтер’єр закладу. Дизайн приміщення повинен відповідати концепції вашого свята.

Банкет на 40 человек

Де провести банкет до 40 персон

Якщо ви шукаєте затишний банкетний зал на 40 осіб, то заміський ресторан під Києвом TANDYR Meat Factory — те, що вам потрібно. Ми маємо в своєму розпорядженні три просторі банкетні зали, інтер’єр яких виконаний в приємних світлих тонах. Обстановка приміщень поєднує в собі елегантність світлого дерева і сучасні мотиви металевих елементів. На випадок, якщо до моменту проведення застілля гостей через непередбачені обставини виявиться набагато менше, ми пропонуємо закриті альтанки на 20 персон, звідки ви зможете насолодитися красивими природними видами. Для гостей з дітьми на території об’єкта є ігрова кімната з аніматорами, які проводять яскраві, цікаві конкурси, що не дають маленьким відвідувачам сумувати під час “нудних” застіль для дорослих.

Банкет на 40 человек

У розпорядженні ресторану знаходяться дві кімнати — винна і сирна. У першій — до 150 сортів вин, закуплених в країнах по всьому світу, в другій — до 20 сирів кращих світових виробників. Спеціалізація TANDYR Meat Factory — це м’ясні страви, а тому особливий акцент ми робимо на якості нашого м’яса. Будь-який клієнт може замовити у нас преміальний стейк з американського чи японського м’яса.

Затишна атмосфера ресторану, оптимальне меню, достатня кількість банкетних залів на 40 осіб, смачні страви від штату професійних кухарів дозволяють нам проводити всі види банкетів, починаючи від корпоративів, ювілеїв, закінчуючи весільними заходами, дитячими святами.

TANDYR restaurant знаходиться в селищі Козин під Києвом в районі Конча-Заспа. Дістатися до нас можна по Старообухівській трасі.