Ресторан «Тандир» – місце, де про м’ясо знають абсолютно все і TANDYR Meat Factory цьому підтвердження.

Тандир Meat Factory – це не просто інформація про м’ясо, це справжня енциклопедія м’яса з усього світу відібраного шеф-кухарем ресторану для бездоганних страв і смаків.

Стейк з мармурової яловичини – це справжнє мистецтво. Тандир Meat Factory познайомить Вас з найкращими стейками в світі, адже ми знаємо всі тонкощі приготування і відбору м’яса.

Найкраще мармурове м’ясо

Тандир Meat Factory пропонує своїм гостям найкраще мармурове м’ясо. Якщо Ви раптом не знали, нагадуємо, що «мармуровість» м’яса на пряму залежить від наявності тонкої жирового прошарку, яка за своїм виглядом нагадує мармур, звідти і така назва. Цю та багато іншої корисної інформації Ви зможете дізнатися відвідавши Тандир Meat Factory.

 

У Тандир Meat Factory представлені три категорії стейків – Prime, Choice, Select. Кожна з представлених категорій стейків в нашому асортименті має вищу ступенем мраморности, це і є показником того, що ми пропонуємо гостям найкраще і найякісніше м’ясо.

Вища ступінь мраморности

Категорія стейків SELECT відчутно поступається по мраморности Prime і Choice. Це м’ясо не таке ніжне, але саме воно має найбільшу вираженим смаком.

Яловичина PRIME – має самий вищої щабель мраморности і вважається ексклюзивною. Знайти такі стейки дуже важко, готують їх найчастіше на сковороді і грилі.

Категорія стейків CHOICE – ідеальне м’ясо для стейків, володіє трохи меншою мармуровість, але найбільш м’яке і ніжне серед всіх видів м’яса.

Дуже важливий показник смаку і якості м’яса – дозрівання. Це спеціальна технологія витримки яловичини, яка дозволяє зробити чудове м’ясо ще краще, ніжніше і ароматні. М’ясо для ідеальних стейків «витримується» в спеціальній камері, де передбачений певний рівень вологості, температура і циркуляція повітряного потоку.

Ми дотримуємося всіх правил і представляємо Вам стейки преміум класу, які Ви вже можете спробувати в нашому ресторані і особисто поспілкуватися з шеф-кухарем, який творить ці чудеса. TANDYR Meat Factory – це досконалість якості і смаку. Ми робимо все, щоб наші гості залишилися задоволені.

М’ясна лавка TANDYR Meat Factory доставляє стейки з мармурової яловичини в усій окрузі Конча Заспа. Ми пишаємося своєю пропозицією, співвідношенням преміальної якості і демократичних цін і повністю відповідаємо за якість і бездоганний смак представлених страв.

Якщо у Вас виникли питання по асортименту стейків, доставці, приготуванні – ми готові на них відповідати.

До зустрічі в ресторані «Тандир» і кращої Meat Factory в світі!