Святкові корпоративи дозволяють співробітникам компаній трохи відпочити від метушні, відволіктися від звичайних та робочих проблем. Для проведення заходу найкраще підходить заміський ресторан, оскільки в ньому є все необхідне для організації вечірки: просторий танцмайданчик, технічне обладнання, зони для відпочинку, зали з сучасним інтер’єром, які легко задекорувати відповідно до тематики свята. Тут зручно розміститися будь-якій кількості людей. У кожному окремому приміщенні передбачено кілька варіантів розсадження гостей. Один із вагомих плюсів ресторану TANDYR – транспортна доступність. Він знаходиться під Києвом у с. Козин на Старообухівській трасі (р-н. Конча-Заспа).

Ніщо так не гуртує колектив, як спільне застілля. Саме тому варто періодично організовувати корпоратив для співробітників, тим більше приводів цьому достатньо. Так, актуально замовити банкет:

  • На Новий рік;
  • На день Захисника;
  • На 8 Березня.

До важливих подій варто включити дату створення фірми, день народження керівників. Та й просто не зайвим буде відзначити успішне укладення важливої ​​угоди, яка принесе прибуток.

Якщо ви плануєте організувати корпоратив компанії з колегами на 10 осіб або більше, наш заклад ідеально підходить для цього. У ньому вдасться провести дивовижну вечірку, на якій її учасники від побаченого шоу гарантовано отримають максимум задоволення, море позитиву та незабутніх емоцій.

Семейный ресторан TANDYR

Проведення корпоративів

Перш ніж провести корпоратив у ресторані, потрібно вирішити кілька організаційних питань. Невід’ємна складова застілля – багатий святковий стіл із ситними стравами. Фішка від наших шеф-кухарів – преміальні стейки, які вони готують на очах у відвідувачів з американського та японського м’яса (цих продуктів є бездоганний асортимент). До такого видовища байдужим не залишиться ніхто.

Ніщо так не сприяє підняттю настрою, як міцні напої. TANDYR має в своєму розпорядженні велику винну кімнату з величезним вибором вина (до 150 унікальних вин з усього світу). Найбільш підходяща найсмачніша закуска до нього – сири від найкращих світових виробників. У сирній кімнаті представлено до 20 видів.

Наступний відповідальний етап – оренда залу для корпоративу. Вибирають приміщення з огляду на кількість гостей. У нас є 3 зали для банкетів з продуманим до дрібниць розміщенням столів, що дозволить уникнути ефекту тісноти. Підходять для проведення як великих, так і скромніших урочистостей. Загалом інтер’єр ресторану витриманий у поєднанні світлого дерева та металу.

Коли погодні умови дають змогу, варто організувати корпоратив на природі. У такому разі краще розміститися на літній терасі. За бажання можна скористатися закритими альтанками, що вміщують до 20 осіб. Цей варіант підходить для невеликої дружньої компанії.

Організація корпоративів

Щоб святкування найважливішого свята року пройшло на ура, варто підібрати сценарій новорічного корпоративу для маленької компанії, оригінальні конкурси, розваги. Це питання краще довірити експертам, які працюють у спеціалізованих агенціях. В арсеналі творчих особистостей є унікальні ідеї культурних програм.

Якщо запланований корпоратив для компанії, а у запрошених є діти, яких немає на кого залишити, не варто боятися брати їх із собою. Для них передбачено велику дитячу кімнату. Увагу підростаючого покоління займуть аніматори, які здивують своїх глядачів цікавими дитячими програмами.

TANDYR – ідеальний ресторан для корпоративу. Його основні переваги – красива природа прилеглої території з доглянутими зеленими насадженнями, смачні страви від досвідчених кухарів, які мають неперевершену майстерність, затишна атмосфера в кожній із просторих залів.