М’ясний ресторан

TANDYR Meat Factory під Києвом

Провести захід у віддаленому від міської метушні місці, організувати корпоративну або ділову зустріч з партнерами часто буває непросто, оскільки не всі заклади відповідають потрібному рівню. Запрошуємо вас в заміський ресторан TANDYR Meat Factory під Києвом, де в оточенні гарної природи можна відмінно провести час і насолодитися неймовірно смачними стравами від кращих кухарів країни.

Ви знайшли кращий м’ясний ресторан

Ми приготуємо для вас найпопулярніші страви європейської та східної кухні, які пропонують кращі м’ясні ресторани в світі. Преміальні стейки від шеф-кухаря з американського і японського м’яса в асортименті Meat Factory меню. Задовольнимо будь-який смак, готуємо Prime, Choice, Select стейки. Правильно приготувати м’ясо можна дотримуючись технології, але важливо враховувати і його зберігання. Вся справа в «витримці» продуктів в спеціальній камері. В асортименті страви наступних кухонь світу:

  • Азіатської;
  • Кавказької;
  • Татарської;
  • Європейської.

Наш м’ясний ресторанчик надає послуги гриль-кейтерингу. Виїзне обслуговування надається професійною командою. Організуємо для вас доставку стейків. Всі смакові якості м’яса будуть збережені за рахунок спеціальної вакуумної упаковки.

Мясной ресторан

Меню м’ясного ресторану TANDYR Meat Factory

При складанні меню під керівництвом геніального шефа пріоритет віддали поєднанню продуктів і оновленню рецептів класичних страв. Наш м’ясний ресторан з меню зі страв різних кухонь світу адаптував традиційні рецепти до сучасних смаків. Не дивно, що більшість гостей стають постійними клієнтами закладу.

Поряд зі східною, азіатською кухнею в асортименті представлені європейські страви, але основний акцент зроблений на приготування в тандирі. Авторські салати і найсмачніші стейки – це не все, що ми можемо запропонувати. Спробуйте кращі вина, які привезені були з різних куточків планети. В меню ресторану з м’ясом є і приголомшливі закуски. Справжнім гурманам пропонуємо відвідати сирну кімнату, де до 20 видів продуктів від відомих виробників зі світовим ім’ям.

Хочете більше? Організуємо гастро-шоу від шефа. Унікальна можливість побачити як готуються найсмачніші страви.

Запрошуємо в гості на сімейний відпочинок, святкування урочистості або проведення корпоративу в TANDYR Meat Factory в смт. Козин по Старообухівській трасі (р-н. Конча-Заспа).