У міру дорослішання дітей у батьків з’являється все більше складнощів при організації дитячих свят. Підготовка до дня народження підлітка – це непростий процес. З 12-14 років у дітей, що подорослішали, починаються процеси сепарації від батьків, пошуку власного самостійного шляху в житті. Зацікавити чимось підлітка складно. Але у ваших інтересах і силах організувати яскраве свято, що запам’ятається дорослим, і дітям.

На день народження підлітка важливо з самого ранку привітати його. Не треба думати, що ваша дитина вже зовсім виросла і її не зацікавлять милі аксесуари, які ви завжди замовляли на свято. Не варто відмовлятися від прикрашання будинку кулями, надутими гелієм, гірляндами, написами.

Якщо ви організуєте день народження для підлітка 14 років, наперед погодьте з ним, кого він запрошує на свято. У цьому віці дітям уже не цікаві квести, майстер-класи, ігрові кімнати. Але вони вже цінують спілкування з однолітками у спокійній атмосфері. Як подарунок можна розглянути наступні варіанти:

  • Гаджети чи техніка;
  • Стильний одяг;
  • Іменні сертифікати для придбання у певному магазині;
  • Яскраві враження – політ на повітряній кулі, катання на гідроциклах;
  • Туристичні подорожі з сім’єю або друзями.

Обов’язково враховуйте побажання самого винуватця свята.

День рождение подростка

Де відзначити день народження підлітка

Наперед варто вибрати місце для проведення дня народження підлітка. У цьому питанні завжди стикаються інтереси дорослих та дітей. Батькам теж хочеться відзначити важливий у житті день, запросити друзів, хрещених дитини, всіх близьких людей, із якими вони готові розділити свято. Але підлітку вже нецікаво святкувати свій день народження у компанії дорослих. Йому хочеться запросити однокласників, однолітків, але без явного контролю з боку батьків.

Незабутнє день народження для підлітка під Києвом у великому ресторанному комплексі – відмінний вихід зі становища. Ви можете орендувати відразу дві невеликі зали або дві вуличні альтанки – одну для дорослих, другу для дітей. При такому підході всі учасники урочистості, включаючи його винуватця, отримають приємні враження та задоволення від свята.

Заміський ресторан Tandyr Meat Factory запрошує гостей відсвяткувати день народження підлітка. У нас є збалансоване дитяче меню для різного віку. Дорослі можуть насолодитися шикарним інтер’єром, в якому натуральне дерево поєднується з металом, побувати у винній кімнаті, де зібрано до 150 видів вин із усіх куточків планети. А у сирній кімнаті ресторану зібрані найкращі благородні сири, які ідеально поєднуються з вином.

Особливості підліткового дня народження

Ідеальний ресторан для дня народження розташований в районі Конча-Заспи у селищі Козин Старообухівською трасою. На величезній території розташувалися вуличні закриті альтанки, в яких вільно розміщується до 20 осіб. В основному корпусі працює три банкетні зали. Тут дні народження для підлітків проходять радісно та запам’ятовуються назавжди. Адміністрація нашого комплексу допоможе в організації шоу-програм, дискотеки, майстер-класів. Молодші відвідувачі можуть проводити час у дитячій кімнаті або на дитячому майданчику на вулиці.

Шеф-кухарі ресторану зможуть привітати підлітка з днем ​​народження найсмачнішими стравами, приготованими на відкритому вогні за унікальною рецептурою. Якщо заздалегідь підготуватись, заручитися підтримкою співробітників ресторанного комплексу, свято пройде ідеально.