Фуршет для весілля

Ресторан TANDYR Meat Factory під Києвом

Де організувати весільне гуляння? У кафе, на дачі, вдома у нареченої? Якщо ви вважаєте, що весілля в ресторані — занадто дорогий захід, то помиляєтеся, адже завжди є можливість організувати фуршет.

Особливості весільного фуршету

Головна особливість весілля в форматі фуршету — невимушеність, демократичність заходу, вільне спілкування гостей між собою. Це досягається за рахунок вибору місця проведення заходу, належною сервіровкою, правильним освітленням, оформленням.

Для організації прекрасно підійде локація на відкритому повітрі, на природі, і тоді це буде вже виїзний банкет на весілля. Не менш хорошим варіантом буде невелике закрите приміщення або альтанка, адже такий формат свята не передбачає великої кількості гостей.

Фуршетне меню не передбачає міцного алкоголю, ситних гарячих страв. Перевага віддається сирним, м’ясним, фруктовим нарізкам, канапе, тарталеткам, рулетикам. Що стосується напоїв, то не можна придумати нічого більш підходящого, ніж шампанське, ігристі вина.

Весільний фуршет вигідно відрізняється від банкету тим, що не вимагає великих фінансових витрат. Це більш економічний варіант проведення свята. Фуршет на весілля легше організувати, його формат вимагає мінімум місця і обслуговуючого персоналу. А найбільш відповідний час для початку — після церемонії реєстрації.

Свадебный фуршет

Що таке вітальний фуршет на весіллі

Вітальний фуршет допомагає розважити гостей, які чекають нареченого і нареченої після РАГСу. Якщо ви організовуєте виїзну реєстрацію, то фуршет перед весіллям — те, що потрібно. Очікування винуватців свята пройде за приємними бесідами гостей один з одним. Присутні на заході зможуть заздалегідь познайомитися, що зробить атмосферу свята затишною, привабливою до спілкування.

Всі проведуть час в красиво оформленій обстановці, насолоджуючись смачними закусками, освіжаючими напоями. Не зайвою буде спеціально обладнана фотозона, де родичі і друзі молодят зможуть зробити кілька пам’ятних фотографій. Щоб все було витримано в єдиному стилі і відповідало статусу заходу, краще довірити організацію весільного фуршету професіоналам.

Свадебный фуршет

Замовити фуршет на весілля в TANDYR Meat Factory

Ми — заміський ресторан під Києвом. Якщо ви хочете організувати весільний фуршет замість банкету, то TANDYR Meat Factory — для вас. Який би формат свята ви не обрали, у вашому розпорядженні можуть виявитися:

  • 3 просторих банкетні зали;
  • Закриті альтанки на 20 осіб;
  • Ігрова дитяча кімната з аніматорами.

Інтер’єр ресторану виконаний в світлих тонах, що ідеально підходить для проведення весільного свята. Поєднання світлого дерева з металом створює затишну атмосферу свята, де зібралися тільки найближчі. У нас є все, щоб скласти по-справжньому фуршетне меню. У розпорядженні ресторану — власна сирна кімната, де зберігаються до 20 видів сирів кращих світових виробників, а також винна кімната, де знаходяться унікальні вина, 150 сортів які були закуплені по всьому світу. Наші кухарі використовують для приготування преміальних стейків продукти з широкого асортименту американського і японського м’яса.

Ми знаходимося в селищі Козин під Києвом, р-н Конча-Заспа по Старообухівській трасі. Це мальовниче місце з красивими видами, доглянутою природою. Ціну фуршету для весілля можна уточнити у нашого адміністратора.