Під час підготовки весілля в заміському ресторані необхідно заздалегідь продумати безліч важливих деталей, починаючи від прикрашання інтер’єру, закінчуючи вибором весільного торта. Варто вивчити найактуальніші, найсмачніші десерти в 2020-2021 роках, щоб визначитися, чим пригощати гостей на урочистості. Вибір місця святкування теж має першорядне значення. Заміський ресторан TANDYR Meat Factory запрошує щасливих молодят та їхніх гостей до себе. Тут створено всі умови для свята.

Великий весільний торт – обов’язковий атрибут урочистостей. Його можна замовити у професійного кондитера, який врахує усі побажання клієнтів. Якщо ви бажаєте відсвяткувати банкет у нашому ресторані TANDYR, що знаходиться в Козин на Старообухівській трасі в районі Конча-Заспи, заздалегідь домовтеся з адміністратором про час винесення десерту. Тут знайдуть місце для зберігання одноярусного та багатоярусного весільного торта, запропонують цікаві ідеї для його винесення гостям.

Можна замовити модний торт на річницю весілля з фотографією молодят. Це завжди зворушливо, коли пара прожила багато років разом і збирає гостей, щоб відсвяткувати таку радісну подію. Такі заходи також можна провести в нашому заміському ресторані.

Як оформити торт на весілля

Відразу варто вибрати оформлення десерту. Класичний варіант – білий весільний торт з ініціалами молодят. Якщо свято організоване в теплу погоду на вуличній терасі ресторану, десерт ідеально поєднуватиметься з навколишнім пейзажем. У вас залишаться яскраві спогади та барвисті фото.

Разом із кондитером варто обговорити дизайн квадратного весільного торта, якщо ви не хочете замовляти традиційні круглі коржі. Подбайте про декор, це можуть бути будь-які написи, квіти з мастики, прикраса з їстівної фольги, драже у формі перлин.

Шикарно виглядає двоярусний торт із живими квітами. Такий варіант ідеально підійде для масштабної урочистості. Усім гостям вистачить по шматочку, а про тих запрошених, які не люблять солодке, подбає персонал ресторану. У меню представлені смачні, ароматні страви з м’яса, преміальні стейки з Америки та Японії, приготовані за особливою технологією від шеф-кухаря закладу. Тут є окрема винна кімната, де завжди представлено понад 150 різновидів вин з усіх куточків земної кулі. А 20 видів благородних сирів із власної сирної кімнати доповнять букет смакових відчуттів.

свадебный торт

Наповнювачі весільного торта

Якщо ви плануєте камерне весілля тільки з найближчими людьми, варто вибрати маленький весільний торт без мастики до 3 кг. Ми пропонуємо для святкування закриту альтанку, яка вміщує до 20 гостей або невеликий зал в основному корпусі.

Занадто солодкі торти поступово йдуть у минуле. Зараз актуальні нестандартні смакові поєднання:

  • Крем и соленая карамель;
  • Бісквіт та фруктовий конфітюр;
  • Поєднання солодких та кисло-солодких фруктів, ягід.

Користуються неабияким попитом мусові торти. Вони легкі, повітряні. Це ідеальний десерт для весілля, де столи ламаються від численних страв, всі з яких потрібно спробувати.

Якщо ви любите класичні десерти, замовте кремовий весільний торт із фруктами. Його потрібно зберігати в холодильнику до подачі. У нашому ресторані є така нагода. Вибираючи частування, варто віддавати перевагу тим варіантам, які сподобаються і дорослим, і маленьким гостям вашої урочистості. Якщо на весілля запрошені сім’ї з дітьми, то у нас є можливості для дозвілля маленьких гостей. Працює обладнана дитяча кімната з аніматорами, розважальними програмами. Співробітник, який слідкує за дітьми, обов’язково погодує їх.

А для великого весілля підійде триярусний весільний торт із ягодами. Ввічливі офіціанти вивезуть його ввечері, щоб здивувати присутніх.

Ідеї ​​та тренди весільного торта

Досвідчений кондитер може запропонувати гарний торт у стилі рустик із лебедями. Простий сільський стиль оформлення десертів зараз є популярним. Але потрібно враховувати і тематику весілля, декор у залі, загальний інтер’єр, екстер’єр ресторану. У дизайні TANDYR Meat Factory використовується поєднання натурального дерева, металу. Ви можете вибрати незвичайний чорний весільний торт, в такому інтер’єрі він виглядатиме шикарно. Залишається актуальним оформлення весільного торта з мастики з топером. Фігурні написи з побажаннями молодятам роблять з карамелі, шоколаду.