Оберіть мову:

смт Козин,
вул. Київська, 11д

прокласти маршрут

Пн-Чт: 11:00 – 23:00

Пт-Нд: 10:00 – 23:00

резерв столиків та банкети +38 067 538 32 19

Пн-Чт: 11:00 – 23:00

Пт-Нд: 10:00 – 23:00

Наші соцмережі: instagram facebook

Банкети в ресторані

Отримайте консультацію стосовно вартості банкету та умов резерву вже сьогодні
Детальніше:

Ресторан Тандир – місце для проведення вашого банкету. Професіональний сервіс, традиційна кухня, особливий асортимент вин та спеціальні страви від шефа. Банкетні зали до 150 чоловік, затишна тераса і альтанки для проведення ваших заходів. Увага до деталей та щире ставлення до кожного гостя.

Шукайте ресторан для банкету? Щоб свято залишило після себе виключно приємні спогади, рекомендуємо провести цей день в нашому заміському ресторані. Ми знаходимось недалеко від Києва по Старообухівській трасі.

Замовити банкет в ресторані Тандир

Три різних зали для будь-якої вашої події:

  • Зал з відкритою кухнею, де ви маєте можливість споглядати процес приготування страв та соковитих стейків;
  • Винна кімната, невеликий зал для компанії до 40 осіб;
  • Тераса розміщує 70-80 гостей та є чудовим місцем для встановлення декорацій.

У літній період ресторан Taндир має в розпорядженні декілька альтанок закритого типу для компаній до 18-20 осіб.

Для вас ми маємо більше 150 зразків вина з усіх куточків планети.

Ресторан Тандир із задоволенням допоможе оформити ваше свято і пропонує послуги декоратора, діджея, ведучих, фотографів та інших спеціалістів.

Ресторан для банкету під Києвом

Затишний ресторан ТАНДИР для банкету підходить і сімейним людям. Якщо немає можливості залишити з кимось дитину, ми готові запропонувати послуги дитячої ігрової кімнати та аніматорів. У нас часто проводяться розважальні дитячі програми.

Якщо не знаєте, в якому ресторані провести банкет, рекомендуємо оцінити нашу теплу атмосферу, гарне меню, смачні страви. Ми знаходимося в с. Козин недалеко від Києва. Багато хто високо оцінює наші преміальні стейки, виготовлені з японського та американського м’яса.

Давно шукайте ресторан для банкету? ТАНДИР саме те, що вам потрібно. Менеджер завжди йде назустріч гостям, пропонує послуги декоратора, діджея, ведучих, фотографів та інших спеціалістів, без яких не обійдеться жоден банкет.

Всім відомо, що оренда ресторану для весілля – відповідальна справа. Хочеться, щоб свято пройшло легко та в хорошому настрої. Команда ТАНДИР зробить все, щоб банкет в нашому ресторані залишився ніжним приємним спогадом.