Оберіть мову:

смт Козин,
вул. Київська, 11д

прокласти маршрут

Пн-Чт: 11:00 – 23:00

Пт-Нд: 10:00 – 23:00

резерв столиків та банкети +38 067 538 32 19

Пн-Чт: 11:00 – 23:00

Пт-Нд: 10:00 – 23:00

Наші соцмережі: instagram facebook

РЕСТОРАН ДЛЯ ВЕСІЛЛЯ

Локація для церемонії

Просторий зал з дров‘яним каміном, літні тераси з видом на фонтан, відовкремлений зелений дворик з альтанкою і місцем для виїзної церемонії, Private Dining в будь–якому стилі — все для грандіозних святкувань та часу у колі родини.

Інтер’єр ресторану ТАНДИР в стилі шале. Ненав’язливі кольори дозволять втілити в будь-якому залі ваші ідеї та задуми для оформлення ресторану під весільний банкет.

КАМІННИЙ ЗАЛ

місткість до 150 гостей

Вражаючий розмір залу з дров’яним каміном дозволить провести велике весілля до 150 гостей.

Варіанти розміщення гостей в камінному залі:

МАНГАЛЬНИЙ ЗАЛ

місткість до 30 гостей

Цей зал присвячений м’ясу. Велика холодильна вітрина для дозрівання з 30 видами преміального м’яса з 7 країн світу, м’ясо різного ступеню витримки. Зал відмінно підходить для невеликого сімейного свята. Гості мають чудову нагоду спостерігати роботу шеф кухаря від вибору м’яса і приготування стейка до подачі до столу.

Варіанти розміщення гостей в мангальному залі:

ТЕРАСА

розміщення до 100 гостей

На терасі ТАНДИР може комфортно розміститися до 100 гостей. Стильний інтер’єр. Красиві локації для церемонії! Дитячий майданчик для дітей.

ВИННИЙ ЗАЛ

місткість до 30 гостей

Окремий комфортний зал підійде для невеликого весілля до 30 гостей.

Варіанти розміщення гостей у винному залі:

Шукайте заміський ресторан для весілля під Києвом по Обухівській трасі? Відсвяткуйте один з найбільш пам’ятних днів життя подалі від міської метушні. Ресторан ТАНДИР знаходиться в тридцятикілометровій зоні від міста. Зручний під’їзд по Старообухівській трасі не дасть гостям заблукати в дорозі. А чудова природа подарує насолоду заміським відпочинком і свіжим повітрям.

ТАНДИР – затишний ресторан для весілля з виїзною церемонією на природі під Києвом:

 • Місце для церемонії на зеленій галявині;
 • Затишний фонтан з 5 метровими деревами;
 • М’ясо, приготовлене найрізноманітнішими способами;
 • Тандир для приготування випічки;
 • Тандир для приготування м’яса, риби, овочів;
 • 150 видів найкращих вінтажів вин з усього світу;
 • Тихий дворик з літньою терасою, на якому приємно провести час теплим вечором, насолоджуючись моментом;
 • Для сімейного маленького весілля окремі альтанки на 10-20 гостей.

І не важливо потрібен ресторан для маленької весілля 10, 15, 20 людей або ресторан для весілля за містом від 20, 30 і до 100 чоловік – у нас приємно проведе час будь-яка компанія.

Оренда ресторану для весілля в с. Козин

Місцезнаходження закладу не менш важливо, ніж кухня і обслуговування.

 1. Гості легко знайдуть місце проведення банкету;
 2. Велика парковка;
 3. Сосновий ліс, великий зелений дворик для проведення виїзної церемонії або весілля за великими столами під відкритим небом в дворі, який потопає в зеленому винограді.

Кращий вибір – ресторан для проведення весілля в районі Конча-Заспи. Кухня і обслуговування – наповнені ДНК гостинності.

ТАНДИР – найкращий м’ясний ресторан з унікальним вибором м’яса, унікальними стилями приготування з глибокою експертизою продукту.

Шукайте хороший ресторан для весілля з окремим залом на 10, 20, 30, 40, 80 і 100 чоловік? У нас ви знайдете приміщення для будь-якої компанії.

РЕСТОРАН НА ВЕСІЛЛЯ

Переглядаючи заміські ресторани Києва для весілля, особливу увагу молодята приділяють району Конча-Заспа. Комфортне місце для відпочинку і розслаблення. Що може бути краще, ніж зняти ресторан на природі? Ми докладемо максимум зусиль, щоб цей день запам’ятався вам і вашим гостям. І став насправді святом в тому числі гастрономічним.

Весілля в ресторані під Києвом (Обухівська траса, р-н. Конча-Заспа) стане відмінним стартом вашого сімейного життя: легкого, наповненого любов’ю, щастям і смаком.