Оберіть мову:

смт Козин,
вул. Київська, 11д

прокласти маршрут

Пн-Чт: 11:00 – 23:00

Пт-Нд: 10:00 – 23:00

резерв столиків та банкети +38 067 538 32 19

Пн-Чт: 11:00 – 23:00

Пт-Нд: 10:00 – 23:00

Наші соцмережі: instagram facebook

Конференції

Проведення конференцій в ресторані

Ресторан ТАНДИР чудово підходить для проведення різних презентацій, виїзних семінарів, тренінгів та інших подібних заходів. Наші банкетні зали дозволяються комфортно розмістити до 150 гостей.

Конференція – важливий захід, який дозволяє зібрати для обміну досвідом представників ділового світу. В ресторані ТАНДИР вас чекають просторий камінний зал, який може чудово підійти в ролі конференц-залу та зелена територія для відпочинку.

Бажаєте дізнатись вартість оренди залу для конференції? +38 067 538 32 19

Особливості ресторану для конференцій

Ресторан для конференцій під Києвом дозволяє організувати планові та термінові зустрічі. Це дозволить сформувати позитивний образ в діловому світі, привернути увагу нових партнерів, потенційних замовників і клієнтів. Такий формат заходів часто стає корисним і ефективним інструментом маркетингу. Саме тому ресторан для конференцій вибирають особливо ретельно. Для зустрічі, організації круглого столу, семінарів, тренінгів, виступів і презентацій підходить ТАНДИР, який розташований в с. Козин по Старообухівській трасі.

Гарний район Конча-Заспи вибирають для проведення урочистостей, важливих заходів. Організатори часто проводять тут конференції і банкети в ресторані:

 • Закриті альтанки, розраховані на 20 осіб;
 • Один з трьох залів для банкету.

На неформальні зустрічі гості можуть приїжджати з дітьми. Для них відкрита велика дитяча кімната. Щоб маленькі гості веселилися, не нудьгували, розроблені розважальні програми. З дітьми працюють досвідчені аніматори, тому вони завжди при справі і під наглядом.

Проведення конференцій в ресторані

Відповідати за проведення презентацій в ресторані можуть організатори, а кухню і обслуговування ми беремо на себе. При організації конференції потрібно пройти наступні важливі етапи:

 • Вибрати відповідний зал для розміщення учасників;
 • Затвердити меню з урахуванням вимог і побажань замовника (в тому числі і щодо вартості);
 • Зайнятися пошуком комфортабельного транспорту для перевезення учасників;
 • Підбирати і встановити відповідне обладнання;
 • Вирішити інші технічні задачі, обговорити ціну послуг;
 • Організувати дозвілля.

Учасники зможуть провести час з користю – обговорити ділові питання, виступити і провести презентацію, розслабитися в приємній атмосфері. Цьому сприяє професіоналізм обслуговуючого персоналу, гарний інтер’єр, в якому гармонійно поєднуються метал і світле дерево.

Банкетне меню на конференцію

Сучасний ресторан для презентацій, виїзних семінарів, тренінгів дозволяє вибрати меню для зустрічі. В ТАНДИР гостям пропонують:

 • Бездоганно приготоване м’ясо з Америки і Японії;
 • Близько 20 видів сирів від кращих світових виробників;
 • Велику винну карту – до 150 напоїв з усього світу.

Шеф-кухарі зможуть здивувати приголомшливим смаком вишуканих і традиційних страв. Адміністрація зробить все можливе, щоб ділова зустріч пройшла бездоганно.

Проведення конференцій в ресторані – це комплексна робота, яка вимагає максимального професіоналізму організаторів та обслуговуючого персоналу . Вибрати зал для зустрічі можна за адресою: с. Козин, вул. Київська, 11Д, район Конча-Заспи (Старообухівска траса).